Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń i zamów darmową wycenę

Certyfikaty druk w Hedom

Certyfikaty, dyplomy, wyróżnienia i świadectwa to niezwykle ważne upominki pamiątkowe dla osób, które biorą udział w szkoleniach, zawodach lub konkursach. W drukarni Hedom możesz zlecić personalizowany druk dyplomów i certyfikatów. To szczególne materiały, w przypadku których stosuje się najczęściej druk jednostronny.

Nasza doświadczona drukarnia oferuje kompleksowe usługi drukarskie dla klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorców. Naszymi priorytetami jest wysoka jakość i precyzja wykonywania naszych materiałów. Rozbudowany park maszynowy oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii, sprawia, że możemy realizować najbardziej wymagające projekty i zapewnić pełne zadowolenie naszych klientów.

Jedną z naszych specjalności jest drukowanie certyfikatów. Zlecenie druku certyfikatów jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ rozumiemy, że to dokument o szczególnym znaczeniu. Certyfikat to potwierdzenie osiągnięcia, nagrody lub uprawnień, które mają ogromne znaczenie nie tylko dla indywidualnych Klientów, ale i dla instytucji. W ofercie dostępna jest zarówno personalizacja dyplomów, jak i gotowe dyplomy i certyfikaty z możliwością samodzielnego wpisania danych.

Certyfikaty, dyplomy – druk w Hedom

Wybierając gotowe wydrukowane certyfikaty z naszej drukarni, nasi klienci czerpią wiele korzyści. Przede wszystkim oszczędzają czas i wysiłek, ponieważ nie muszą samodzielnie projektować i drukować certyfikatów. Nasz zespół doświadczonych grafików i drukarzy zadba o to, aby każdy certyfikat prezentował się profesjonalnie i estetycznie. Dyplomy drukujemy również

Do druku dyplomów i certyfikatów stosujemy papier o wysokiej gramaturze, np. papier kredowy. Wydruki na papierze ozdobnym ubogaconym wybranymi uszlachetnieniami. Korzystamy z materiałów, które zapewniają doskonałą jakość i trwałość. Naszym celem jest stworzenie certyfikatów, które będą odporne na uszkodzenia, aby mogły stanowić wspaniałą pamiątkę na wiele lat.

Doskonale wydrukowany certyfikat powinien wyróżniać się nie tylko jakością wykonania, ale także estetyką, dlatego certyfikaty drukujemy sprawdzonymi metodami, stosując najlepsze materiały. Nasza drukarnia Hedom zdaje sobie sprawę z tego i dba o każdy detal. Nasze wydruki są ostre i wyraźne, z nasyconymi kolorami i precyzyjnymi detalami. Stawiamy na czytelność tekstu i elegancję, aby każdy certyfikat był prawdziwym dziełem. Każdy egzemplarz ma możliwość umieszczenia uszlachetnień. Zachęcamy do składania zamówienia. 

Druk dyplomów to szczególne zadanie

Wybierając druk certyfikatów w naszej drukarni, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i pasja sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku drukarskim.

Doskonały druk dyplomów i certyfikatów wyróżnia drukarnię Hedom. Pragniemy, aby każdy certyfikat, który opuszcza naszą drukarnię, był nie tylko profesjonalny, ale również spełniał oczekiwania naszych klientów pod każdym względem.

Starannie wydrukowane certyfikaty powinny być wykonane z najwyższą precyzją i dbałością najdrobniejsze detale. W drukarni Hedom wiemy, że każdy certyfikat jest unikalny i ma szczególne znaczenie dla jego odbiorcy. Dlatego nasz zespół doświadczonych grafików i drukarzy poświęca szczególną uwagę każdemu projektowi, podchodząc do niego indywidualnie.

Każdy certyfikat, czy dyplom to dokument o dużej wartości dla posiadacza, dlatego każde zamówienie traktujemy wyjątkowo, przykładając do wydruku szczególną uwagę. Wybierz projekt, nakład, format druku dyplomów i certyfikatów, aby spełniały one Twoje oczekiwania.

Realizujemy druk z pliku PDF lub akceptowalne są inne pliki. Jeśli nie posiadasz projektu, przygotowanie możemy wziąć na siebie. Drukowanie każdej strony odbywa się z pomocą nowoczesnych technik. Sprawdź naszą stronę internetową i wybierz usługę dostosowaną do twoich preferencji.