Jesteśmy firmą poligraficzną o ugruntowanej pozycji rynkowej. Ponad 100-letnia tradycja i zdobyte przez lata doświadczenie pozwala zaoferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania z dziedziny poligrafii i reklamy. Zawsze określamy jasne i czytelne warunki współpracy, co sprawia, że nasza firma postrzegana jest jako wiarygodny partner w biznesie.

Nasze atuty to własna w pełni wyposażona drukarnia, introligatornia, studio graficzne oraz naświetlarnia CTP. Oferujemy całościową obsługę i pełne doradztwo w zakresie przygotowania materiałów do druku oraz procesów wykończeniowych.

Realizujemy solidnie i terminowo zamówienia dla odbiorcy korporacyjnego, sektora publicznego jak również dla Klienta indywidualnego.

Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości wykonywanych przez nas prac. Korzystamy z najlepszych na rynku dostawców papieru i materiałów poligraficznych.

Stałą współpracę promujemy atrakcyjnymi cenami. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy pomocą.

Terminowa i solidna realizacja zamówień jest dla nas priorytetem.

CERTYFIKATY    REFERENCJE

Klienci w Polsce i zagranicą

Certyfikaty

Referencje

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z naszym doradcą i zostań naszym stałym klientem!
park maszynowy

Nasz park maszynowy pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wydrukować materiały w różnych formatach, korzystając zarówno z popularnych, jak i bardziej zaawansowanych metod druku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnych nakładów, czy masowej produkcji, nasza firma może sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasze doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiają, że możesz być pewien, iż Twoje projekty zostaną wykonane profesjonalnie i z dbałością o każdy detal.

drukarka