Jesteśmy firmą poligraficzną o ugruntowanej pozycji rynkowej. Ponad 100-letnia tradycja i zdobyte przez lata doświadczenie pozwala zaoferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania z dziedziny poligrafii i reklamy. Zawsze określamy jasne i czytelne warunki współpracy, co sprawia, że nasza firma postrzegana jest jako wiarygodny partner w biznesie.

Nasze atuty to własna w pełni wyposażona drukarnia, introligatornia, studio graficzne oraz naświetlarnia CTP. Oferujemy całościową obsługę i pełne doradztwo w zakresie przygotowania materiałów do druku oraz procesów wykończeniowych.

Realizujemy solidnie i terminowo zamówienia dla odbiorcy korporacyjnego, sektora publicznego jak również dla Klienta indywidualnego.

Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości wykonywanych przez nas prac. Korzystamy z najlepszych na rynku dostawców papieru i materiałów poligraficznych.

Stałą współpracę promujemy atrakcyjnymi cenami. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy pomocą.

Terminowa i solidna realizacja zamówień jest dla nas priorytetem.

Klienci w Polsce i zagranicą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z naszym doradcą i zostań naszym stałym klientem!