Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń po szczegóły

Druk cyfrowy- jedna z najpopularniejszych obecnie metod druku

Drukarnia cyfrowa – czyli szybki druk cyfrowy

Druk cyfrowy to metoda druku, w której obraz jest przesyłany do drukarki za pomocą technologii cyfrowej. Możliwość druku na różnych podłożach daję nam opcję rotowania pośród wielu dostępnych papierów lub folii.

Możliwość druku cyfrowego to niskie nakłady już od jednej sztuki oraz pełna personalizacja produktu- zaproszeń, dyplomów, voucherów i kuponów, a także wizytówek.

Druk cyfrowy dla każdego

Ta technologia druku pozwala nam realizować zamówienia w krótkim czasie od akceptacji danego zamówienia. Bardzo pozytywnym aspektem druku cyfrowego jest możliwość edytowania zlecenia bezpośrednio z komputera na chwilę przed jego drukiem, dzięki temu klient nie ponosi wysokich kosztów przygotowania tak jak w przypadku druku offsetowego i proces drukowania niskich nakładów jest o wiele szybszy. Druk cyfrowy eliminuje praktycznie do zera wszelkie wady druku, gdyż informacje dostarczane do urządzenia drukującego dostarczane są w postaci danych komputerowych.

Druk cyfrowy Krosno – oferujemy wysoką jakość wykonania

Posiadając nowoczesne maszyny, wierzymy, że sprostamy nawet najtrudniejszym projektom, mając pewność doskonałego odwzorowanie kolorów oraz wysokiej jakości wydruku.

W przypadku druku cyfrowego personalizacja Waszych wydruków jest doskonałym wyborem. Dzięki temu masz możliwość druku do swojej firmy lub prywatnie np. zaproszeń ślubnych – korzystając z oferty naszej drukarni, masz możliwość dużego wyboru podłoża, na którym znajdzie się wydruk. Tam, gdzie klasyczne papierowe się nie sprawdzą, dajemy Ci możliwość wybrania papierów ozdobnych z naszych wzorników.

Coraz to nowsze technologie pozwalają uzyskać bardzo dobrą jakość druku nawet dla najbardziej wymagających klientów. Sprawdź nasze metody druku! Ten rodzaj drukowania sprawdzi się zarówno do materiałów reklamowych jak i innych rodzajów nośników informacji.

Czym charakteryzuje się drukowanie w przypadku druku cyfrowego?

W druku cyfrowym ważny jest nie tylko sam etap wykonania projektu, produkcji- proces drukowania oraz oddania produktu klientowi. Po zakończonym druku cyfrowym jesteśmy w stanie do Państwa zlecenia dołożyć trochę dodatków w postaci uszlachetnień. Najczęstszym wyborem jest wykonanie foliowania, dzięki czemu zabezpieczymy wydruk oraz poprawimy walory estetyczne. Folia, którą zalecamy to matowa, błysk, soft -touch (aksamitna w dotyku) oraz anti scratch mat, która potocznie nazywana jest nierysującą oraz w postaci matowej.

Oprócz tego korzystając z naszej oferty macie możliwość dokonać tłoczenia w trakcie drukowania, które pozwoli nam na wyeksponowanie niektórych elementów na wydruku na pierwszy plan.

Hot-stamping, czyli inaczej wypuklenie nadruku poprzez zastosowanie folii, najczęściej błyszczących oraz lakieru UV pozwoli nam na podobne działania jak wyżej wymienione tłoczenie.

Dzięki temu możemy sprawić, że zwykły druk cyfrowy zamieni się w elegancką reklamę. Materiały reklamowe jakie oferuje druk cyfrowy spełniają wszelkie wymagania zarówno firm, jak i ich odbiorców.

Druk cyfrowy a opakowania?

Druk wielkoformatowy otworzył przed nami coś, co wcześniej nie było możliwe – druk opakowań w niskim nakładzie, które najczęściej potrzebne są jako wzór albo już gotowy produkt na potrzeby kampanii, spotkań z klientami itp. Niestety taki druk cyfrowy nie należy do najtańszych opcji. Przy dużych nakładach zaleca się wykonanie ich w druku offsetowym. Druk offsetowy jest wtedy bardziej opłacalny

Dzięki tej opcji, jeśli posłużymy się drukiem cyfrowym, możemy uniknąć wydruku w większych nakładach i mamy szansę na wydruki opakowań np. na ciastka, które sprawdzą się jako forma podziękowań dla gości podczas wesela.

Druk cyfrowy pozwala nam na wykonanie pudełek bardzo prestiżowych np. zamykanych na magnes usztywnionych tekturą, która sprawi, że opakowanie będzie bardziej trwałe.

Zalety druku cyfrowego

Druk cyfrowy wyróżnia się bardzo szybkim czasem realizacji, który jest wymagany w obecnych czasach. Czas przygotowania również nie jest wydłużony i jeśli mamy dobrze przygotowany projekt ułatwi nam to szybsze wykonanie zlecenia.

Druk cyfrowy charakteryzuje się wysoką jakością oraz bardzo dobrym odwzorowaniem tego, co znajduje się na monitorze.

Klienci, którzy korzystają z naszej oferty, mają do wyboru różne podłoża o różnych gramaturach. Drukowanie cyfrowe można wykonać na tradycyjnym papierze, podłożach syntetycznych oraz ozdobnych.

Wykorzystanie coraz to nowszej technologii powoduje bardzo szybki wydruk w atrakcyjnych cenach. Możliwość personalizacji sprawia, że nadruki mogą być praktycznie dowolne i indywidualne wedle wizji klientów. Drukarnia cyfrowa HEDOM w Krośnie wydrukuje takie produkty dobrej jakości jak: etykiety, notesy, broszury, naklejki, zaproszenia, plakaty, wizytówki, ulotki oraz wiele innych.

Wady druku cyfrowego

Jednym z minusów druku cyfrowego jest jego nieopłacalność przy dużych nakładach liczonych już od kilkuset arkuszy. Wtedy tańszy okaże się druk offsetowy. Druk cyfrowy umożliwia opłacalne drukowanie w małym nakładzie.

Druk cyfrowy i gotowe wydruki z tej metody są nieznacznie, ale jednak gorsze od druku offsetowego.

Drukarnia cyfrowa Krosno – obowiązkowy punkt na mapie

Mimo wad, które posiada ta metoda, jest ona jednym z najbardziej potrzebnych metod w naszej firmie. Każdego dnia mierzymy się z przeróżnymi zleceniami i dzięki ciągłej pracy jesteśmy gotowi pomóc zrealizować Państwa pomysł.

Druk cyfrowy to coś, co jest nierozłącznym elementem w naszej drukarni.

Naszą firmę HEDOM cechuje wieloletnie doświadczenie w branży drukowania, poligrafii oraz reklamy, a także profesjonalne podejście do klientów. Nasza drukarnia cyfrowa, zaopatrzona w nowe, profesjonalne sprzęty umożliwia wykonywanie wysokiej jakości usług.
Jeśli Twoja firma potrzebuje wizytówek, ulotek lub gadżetów reklamowych, bądź zastanawiasz się gdzie wydrukować dyplomy czy zaproszenia ślubne, wzbogacone o personalizację, jesteś w odpowiednim miejscu! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na druk cyfrowy Krosno lub inną technikę drukowania w HEDOM!

cyfrowa drukarnia