Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń po szczegóły

Druk cyfrowy- jedna z najpopularniejszych obecnie metod druku

Drukarnia cyfrowa – czyli szybki druk cyfrowy

Metoda druku, w której obraz jest przesyłany do drukarki za pomocą technologii cyfrowej. Możliwość druku na różnych podłożach daję nam opcję rotowania pośród wielu dostępnych papierów lub folii.

Możliwość druku cyfrowego to niskie nakłady już od jednej sztuki oraz pełna personalizacja produktu- zaproszeń, dyplomów, voucherów i kuponów, a także wizytówki.

Druk cyfrowy dla każdego

Ta technologia druku pozwala nam realizować zamówienia w krótkim czasie od akceptacji danego zamówienia. Bardzo pozytywnym aspektem druku cyfrowego jest możliwość edytowania zlecenia na chwilę przed jego drukiem, dzięki temu klient nie ponosi wysokich kosztów przygotowania tak jak w przypadku druku offsetowego i proces drukowania niskich nakładów jest o wiele szybszy. Druk cyfrowy eliminuje praktycznie do zera wszelkie wady druku, gdyż informacje dostarczane do urządzenia drukującego dostarczane są w postaci danych komputerowych.

Oferujemy wysoką jakość

Posiadając nowoczesne maszyny, wierzymy, że sprostamy nawet najtrudniejszym projektom, mając pewność doskonałego odwzorowanie kolorów oraz wysokiej jakości wydruku.

W przypadku druku cyfrowego personalizacja Waszych wydruków jest doskonałym wyborem. Dzięki temu masz możliwość druku do swojej firmy lub prywatnie np. zaproszeń ślubnych – korzystając z oferty naszej drukarni, masz możliwość dużego wyboru podłoża, na którym znajdzie się wydruk. Tam, gdzie klasyczne papierowe się nie sprawdzą, dajemy Ci możliwość wybrania papierów ozdobnych z naszych wzorników.

Coraz to nowsze technologie pozwalają uzyskać bardzo dobrą jakość druku nawet dla najbardziej wymagających klientów. Sprawdź nasze metody druku!

Uszlachetnienia

W druku cyfrowym ważny jest nie tylko sam etap wykonania projektu, produkcji- proces drukowania oraz oddania produktu klientowi. Po zakończonym druku cyfrowym jesteśmy w stanie do Państwa zlecenia dołożyć trochę dodatków w postaci uszlachetnień. Najczęstszym wyborem jest wykonanie foliowania, dzięki czemu zabezpieczymy wydruk oraz poprawimy walory estetyczne. Folię, którą zalecamy to matowa, błysk, soft -touch (aksamitna w dotyku) oraz anti scratch mat, która potocznie nazywana jest nierysującą oraz w postaci matowej.

Oprócz tego korzystając z naszej oferty macie możliwość dokonać tłoczenia, które pozwoli nam na wyeksponowanie niektórych elementów na wydruku na pierwszy plan.

Hot-stamping, czyli inaczej wypuklenie nadruku poprzez zastosowanie folii- najczęściej błyszczących oraz lakier UV pozwoli nam na podobne działania jak wyżej wymienione tłoczenie.

Dzięki temu możemy sprawić, że zwykły druk cyfrowy zamieni się w elegancką reklamę.

Druk cyfrowy a opakowania?

Druk wielkoformatowy otworzył przed nami coś, co wcześniej nie było możliwe- druk opakowań w małych ilościach, które najczęściej potrzebne są jako wzór albo już gotowy produkt na potrzeby kampanii, spotkań z klientami itp. Niestety taki druk cyfrowy nie należy do najtańszych opcji.

Dzięki tej opcji możemy uniknąć wydruku w większych nakładach i mamy szansę na wydruki opakowań np. na ciastka, które sprawdzą się jako forma podziękowań dla gości podczas wesela.

Druk cyfrowy pozwala nam na wykonanie pudełek bardzo prestiżowych np. zamykanych na magnes usztywnionych tekturą, która sprawi, że opakowanie będzie bardziej trwałe.

Zalety druku cyfrowego

Druk cyfrowy wyróżnia się bardzo szybkim czasem realizacji, który jest wymagany w obecnych czasach. Czas przygotowania również nie jest wydłużony i jeśli mamy dobrze przygotowany projekt ułatwi nam to szybsze wykonanie zlecenia.

Druk cyfrowy charakteryzuję się wysoką jakością oraz bardzo dobrym odwzorowaniem tego, co znajduję się na monitorze.

Klienci, którzy korzystają z naszej oferty, mają do wyboru różne podłoża o różnych gramaturach.

Wykorzystanie coraz to nowszej technologii powoduje bardzo szybki wydruk w atrakcyjnych cenach

Druk cyfrowy i jego wady

Jednym z minusów druku cyfrowego jest jego nieopłacalność przy dużych nakładach liczonych już od kilkuset arkuszy.

Druk cyfrowy i gotowe wydruki z tej metody są nieznacznie, ale jednak gorsze od druku offsetowego.

Drukarnia cyfrowa – obowiązkowy punkt na mapie

Mimo wad, które posiada ta metoda, jest ona jednym z najbardziej potrzebnych metod w naszej firmie. Każdego dnia mierzymy się z przeróżnymi zleceniami i dzięki ciągłej pracy jesteśmy gotowi pomóc zrealizować Państwa pomysł.

Druk cyfrowy to coś, co jest nierozłącznym elementem w naszej drukarni.