Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń i zamów darmową wycenę

Kalendarze biurkowe – organizacyjny aspekt na biurku

W drukarni wiemy jak bardzo ważna jest organizacja pracy dlatego kalendarz biurkowy będzie wyborem doskonałym zarówno dla swoich pracowników jak i klientów. Kalendarze biurkowe są zawsze dobrym sposobem na poprawę skuteczności swoich działań oraz dobrą organizację w zespole.

Kalendarz biurkowy jest niezbędnym dodatkiem na biurko, który pozwala pamiętać o przyszłych zadaniach, a także pomieścić ważne notatki.

Kalendarze biurkowe są niewielkimi, praktycznymi narzędziami, które z łatwością posłużą, aby zaplanować swój dzień lub tydzień pracy. W takim kalendarzu możemy zaznaczyć ważne daty dla firmy, planowane spotkania lub urlopy. Kalendarz biurkowy zawsze jest dostępny na biurku pod ręką i pozwala na szybko sprawdzić ważne zapisane informacje.

Kalendarze biurkowe piramidki

Decydując się na kalendarze biurkowe mamy do wyboru kilka pozycji. Najchętniej wybieranymi opcjami są kalendarz piramidka oraz kalendarz biurkowy spiralowany.

Nasza drukarnia oferuje takie kalendarze biurkowe w różnych konfiguracjach w zależności od wymagań, jakie stawia klient końcowy.

Druk kalendarzy biurkowych piramidek odbywa się na kartonie o gramaturze 300, który jest okładką takiego kalendarza. Można na niej zadrukować całą powierzchnię na jednej stronie w pełnym kolorze. Okładkę możemy uszlachetnić wybierając foliowanie lub wybiórczy lakier UV.

Do kalendarzy biurkowych możemy dokleić kalendarium zadrukowane na papierze offsetowym, którego ilość kartek wynosi 12, jedna na każdy osobny miesiąc. Druk takiego kalendarium możemy również spersonalizować i nadać indywidualny charakter poprzez znak wodny w postaci logo waszej firmy bądź sloganu.

W drukarni Hedom kalendarz piramidka oprócz zagospodarowanego miejsca na kalendarium posiada również dołączone osobne miejsce na notatki, które łączy się z całym kalendarzem. Kilkadziesiąt karteczek wystarcza na małe notatki, które chcemy pilnie zapisać.

Kalendarze biurkowe spiralowane

Kalendarze posiadające spirale będą bardziej eleganckim wyborem od piramidek. Wybór kalendarzy biurkowych spiralowanych jest zazwyczaj podyktowany tym gdy chcemy, aby wyróżniał się on od innych gadżetów. Każdy miesiąc w takim kalendarzu może być osobno zadrukowany, nadając mu indywidualny charakter.

Kalendarze biurkowe – wybór należy do Ciebie

Druk kalendarzy biurkowych wykonujemy profesjonalnie z zaangażowaniem i podejściem do klienta. Drukujemy w atrakcyjnych cenach, dbając przy tym o jakość i precyzję wykonania.

Zamówienia realizujemy przez cały rok, gdyż klienci z roku na rok zamawiają kalendarze coraz to szybciej.

Kalendarz biurkowy stojący występuje najczęściej w formacie A5 ze względu na to, iż swoim rozmiarem dobrze wpasowuje się do biurka. Jednak oferujemy również inne rozmiary, dopasowując się do indywidualnych wymagań klienta.