Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń i zamów darmową wycenę

Kalendarze jednodzielne – wzmocnienie wizerunku

W obecnych czasach gdy konkurencja stale zwiększa swoje możliwości, ważnym jest, aby wykorzystać każdą chwilę i wzmocnić wizualnie swoją firmę.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zwiększenie przewagi pod kątem marketingowym jest wybranie kalendarza jednodzielnego.

Druk kalendarzy jednodzielnych w naszej firmie jest prostym, a zarazem świetnym wyborem, aby dać swoim klientom narzędzie do planowania swojego czasu, dzięki niemu kontrahent będzie miał przed swoimi oczami reklamę waszej firmy.

Płaska lub wypukła główka kalendarza

Główka kalendarza pełni jedną z najbardziej, a nawet najważniejszą funkcję, którą posiada kalendarz jednodzielny – czyli stronę reklamową.

Kalendarze jednodzielne tak jak i trójdzielne proponujemy z dwoma typami główek kalendarza.

Pierwszą z nich jest wypukła główka kalendarza, która ze względu na swoją zaletę bardziej przedstawia to co jest nadrukowane.

Drugim wyborem może być kalendarz jednodzielny z płaską główką. Jest ona nieco bardziej skromna, ale równie efektowna gdy projekt jest spójny z resztą kalendarza. Z płaską główką kalendarz jednodzielny nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagają tego parametry produktu.

Główki najczęściej wykonujemy z kartonu GC1 o gramaturze około 200.

Kalendarz jednodzielny jest świetnym medium do organizacji swojego czasu, a główka ma służyć temu, aby przekazać istotne elementy graficzne np. wizualnie przedstawiające waszą działalność oraz dane kontaktowe tak, aby z łatwością można było w szybki sposób się skontaktować. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt graficzny.

Kalendarze jednodzielne uszlachetnienie główki

Decydując się na tego rodzaju kalendarz jednodzielny, warto pomyśleć nad ich dodatkowymi zdobieniami.

Wybierając kalendarz jednodzielny z płaską główką czy to z główką wypukłą możemy zastosować tutaj foliowanie główki folią błyszczącą lub podjąć decyzję o jeszcze bardziej prezentacyjnej formie, czyli folia mat + wybiórczy lakier UV. Lakier UV możemy wybrać tylko i wyłącznie stosując wcześniej folię matową.

Gdy chcemy kalendarz jednodzielny bardziej ekonomiczny, to możemy zrezygnować z uszlachetnień z użyciem przezroczystej folii..

Kalendarze jednodzielne, kalendarz jednodzielny druk

Nasza drukarnia oferuję szybkie, terminowe realizacje zleceń na druk kalendarzy. Posiadając w pełni wyposażony park maszynowy i doświadczonych pracowników zapewniamy Państwu profesjonalne wykonanie zamówień.

Kalendarze jednodzielne drukujemy dwoma metodami cyfrowo lub offsetowo, do tego może dojść również sitodruk, którym nakładany jest lakier UV.

Kalendarium drukowane jest na papierze offsetowym. Plecki drukujemy na kartonie GC1 300g. Możemy go w pełni personalizować pod kątem graficznym, a w przygotowaniu projektu z chęcią pomogą nasi graficy. Dostarczony może być również projekt klienta, jednak musi być prawidłowo wykonany, dlatego najlepiej przed stworzeniem zapytać naszych pracowników o wytyczne. Kalendarz jednodzielny drukujemy też na papierze kraft, który wykonany jest z makulatury, więc posiada cząstkę ekologiczną.

Gotowe kalendarze jednodzielne są estetycznie sklejone, a okienka dostarczane są już założone na kalendarium kalendarza. Jeśli kalendarze będą rozsyłane do klientów, to możemy również je zapakować w koperty, które możemy wykonać w dowolnych rozmiarach i kolorach. Tak sklejone koperty przezroczystą taśmą dwustronną będą przygotowane do wysyłki.

Kalendarze jednodzielne nakład

Kalendarz jednodzielny drukujemy już od niewielkich ilości, a dzięki bezpośredniej produkcji możemy zaoferować konkurencyjne ceny dla większych ilości.

Każda wydrukowana ilość kalendarzy posiada swoje indywidualne wybrane zdobienia, które będą świadczyły o prostocie lub elegancji kalendarza.

Każde zamówienie traktujemy z dużą powagą i pełną odpowiedzialnością, a kalendarz jednodzielny dzięki zastosowaniu czytelnego kalendarium będzie praktyczny w użytkowaniu, a także do zapisywania notatek.

Realizujemy projekt Klienta – kalendarz jednodzielny

Jeśli posiadasz projekt kalendarza, zrealizujemy go. Jeśli nie, stworzymy nowy na podstawie Twoich wytycznych. Wybierz nakład, rodzaj główki – z wypukłą lub płaską główką, rodzaj papieru i ciesz się wyjątkowymi produktami, promującym Twoją firmę!