Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń i zamów darmową wycenę

Kalendarze planszowe

Kalendarze ścienne planszowe dzięki swej prostocie stanowią praktyczną i elegancką formę reklamy.

Bardzo ważnym elementem kalendarza jest grafika, która przez dłuższy okres czasu będzie widniała na ścianie i towarzyszyła innym osobom. Warto więc zatem, aby była ona wykonana profesjonalnie i cieszyła oko przez kilka kolejnych miesięcy.

Kalendarz planszowy – strona praktyczna

Dzięki swojej budowie kalendarze planszowe (inaczej kalendarze plakatowe) są bardzo praktycznym medium, które pozwalają na łatwe i sprawne wyszukanie dat ze względu na format, który pozwala, że na swojej jednej stronie możemy umieścić kalendarium półroczne lub kalendarium całoroczne- wszystko jest zależne od tego czy kalendarz będzie jednostronny, a może dwustronny.

Kalendarze planszowe i kalendarze wieloplanszowe są wzmocnione specjalną listwą z obu stron, u góry i dołu kalendarza zabezpieczając go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kalendarze posiadają również z jednej strony otwór, który pełni rolę zawieszki.

Kalendarz planszowy drukowany jest na papierze kreda błysk lub mat o różnej gramaturze. Papier okładki wyróżnia się funkcjonalnością i wytrzymałością.

Kalendarze ścienne – projekt

Aby kalendarz planszowy pełnił rolę narzędzia, które będzie zawsze w centrum uwagi warto zlecić wykonanie projektu graficznego, który mamy w ofercie. W dużych pomieszczeniach dobrym wyborem może okazać się grafika z intensywnymi kolorami, która powinna rzucać się w oczy i przyciągnąć potencjalnego klienta.

Z drugiej strony w mniejszych biurach o wiele lepszym pomysłem może być stworzenie ilustracji, która będzie nieco stonowana i nie będzie rozpraszała uwagi pracowników lub klientów z zewnątrz.

Kalendarz planszowy może być jeszcze bardziej unikalny gdy dodamy do niego lakier UV i podkreślimy niektóre elementy na grafice.

Jeśli nie chcemy za bardzo przepłacać to mamy do wyboru gotowe projekty. Wybierz projekt i nakład i ciesz się pięknymi kalendarzami do zawieszenia w biurze, czy domu.

Dlatego warto zastanowić się nad projektem, który będzie widniał cały rok, a przy tym nie znudzi oka.

Dlaczego wybrać kalendarze planszowe

Przede wszystkim te produkty to dobre narzędzia dla osób zorganizowany i planujących każdy kolejny dzień, tydzień lub miesiąc, pozwalający zaznaczyć ważne daty.

Oprócz strony praktycznej będzie dobrym sposobem na upięknienie swojej ściany.