Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń i zamów darmową wycenę

Kalendarze spiralowane

Takie kalendarze ze względu na swoją budowę często wybierane są jako te, które możemy nazwać fotokalendarzami. Są bardzo praktyczne, dzięki czemu stosowane są w wielu miejscach, od pomieszczeń komercyjnych po wykorzystanie ich w celach prywatnych.

Mogą być to zarówno ścienne jak i biurkowe kalendarze wieloplanszowe, które wpasują się w każde otoczenie.

Kalendarz – przyjazna i pożądana forma reklamy na cały rok

Dzięki swej prostocie kalendarze spiralowane zawdzięczają to, że mogą być dobrą formą reklamy, a zarazem dobrym wyznacznikiem organizacyjnym.

Karty kalendarza, których jest 12, możemy uzupełnić o swoje prywatne zdjęcia lub fotografie powiązane z Waszą firmą, a dzięki spirali z zawieszką przekładanie kolejnych kart kalendarza jest proste i szybkie w wykonaniu. Na takim kalendarzu mamy duże możliwości, aby pokazać usługi, które wykonujemy w swojej firmie lub produkty, które wykonujemy. Dodatkowo możemy na każdej ze stron dorzucić krotką informację z danymi firmy oraz numerami kontaktowymi. Kalendarze spiralowane pozwalają również na łatwe przejrzenie kolejnych miesięcy bez ściągania kalendarze ze ściany.

Kalendarze spiralowane druk

Kalendarz spiralowany drukowany jest na papierze powlekanym kreda mat lub kreda błysk w zależności od potrzeb klienta i może być użyty w niższej jak i wyższej gramaturze. Oferujemy wydruk jednostronny jak i druk dwustronny. W zależności od wyboru rodzaju papieru możemy zastosować różnego rodzaju uszlachetnienia od wybiórczego lakieru UV po foliowanie okładki np. folią mat lub soft touch. Gdy chcemy jeszcze bardziej podkreślić nasz kalendarze spiralowane to możemy również zdecydować się na inny kolor spirali oraz jego umiejscowienie na dłuższy bądź krótszy bok. Najczęstszymi formatami są A4 oraz A3 jednak w Drukarni Hedom możemy wykonać kalendarze w innych formatach.

Kalendarze spiralowane nakład

Takie kalendarze ścienne możemy wydrukować nawet od jednej sztuki jednak aby zamówienie było bardziej opłacalne dla klienta, lepiej jest rozważyć większą opcję nakładową.

Najczęściej nakład takich kalendarzy to kilkadziesiąt sztuk, które wybierają małe przedsiębiorstwa. Dla większych firm kalendarze spiralowane drukujemy powyżej 100 sztuk i więcej. Kalendarz ścienny, czy biurkowy to świetny nośnik reklamy! Przekonaj się!

Kalendarz spiralowany dla Ciebie!

Zapomnij o nudnych kalendarzach! Przyszedł czas na coś wyjątkowego! Nasza drukarnia prezentuje kalendarze spiralowane, które stanowią perfekcyjne połączenie funkcjonalności i estetyki.

Dlaczego warto postawić na kalendarze spiralowane od HEDOM? Po pierwsze, są one niezwykle wygodne w użyciu. Dzięki spiralnemu związaniu, możesz łatwo przewracać strony, nie martwiąc się o ich uszkodzenie. Co więcej, stoją stabilnie na biurku i zajmują mało miejsca.

A personalizacja? Tutaj granic nie ma! Wybierz parametry produktu, jakich potrzebujesz. Wybierz dowolny wzór, grafikę czy logo. Chcesz własne zdjęcie na kalendarzu? Żaden problem! Personalizuj kalendarz tak, by idealnie odzwierciedlał charakter Twojej firmy lub był doskonałym prezentem dla kogoś wyjątkowego. Jeśli nie masz pomysłu, stworzymy dla Ciebie projekt graficzny, który spełni Twoje oczekiwania. Nasi kreatywni designerzy czekają, by stworzyć dla Ciebie coś naprawdę niepowtarzalnego.

Nie zależnie od tego, czy potrzebujesz jednego kalendarza czy tysiąca – zapewniamy szybki druk i gwarancję najwyższej jakości. Nie ma dla nas za małego ani za dużego zamówienia! Wybierz nakład i promuj się przez cały rok!

Jeśli szukasz kalendarza, który będzie nie tylko praktyczny, ale i w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, jesteśmy tu dla Ciebie. Złóż zamówienie i przekonaj się sam!