Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń po szczegóły

Kartony i pudełka fasonowe

Opakowania fasonowe zwane są również wykrojnikowymi. Nazwa ta wzięła się od ich etapu powstawania.

Pudełka fasonowe i kartony fasonowe tworzy się przy użyciu wykrojnika. Dzięki tej metodzie powstawania ich złożenie jest banalnie proste i nie potrzebujemy dodatkowych akcesoriów. Użycie kleju czy taśmy klejącej odejdzie w nie pamięć, a także długie składanie standardowych kartonów fasonowych.

Te wszystkie cechy składają się na to, iż są idealne, aby były wykorzystywane w celu transportu produktów. Najważniejszą ich cechą jest wytrzymałość. Opakowanie fasonowe w formie paczki wysyłkowej trafi bez uszkodzenia do odbiorców.

Kartony fasonowe- wielorakość wyboru

Kartony wykrojnikowe sprawdzą się idealnie na sprzęt elektroniczny, ale także na każdy inny rodzaj produktu, który można wysłać w formie przesyłki.

Istnieje możliwość umieszczenia na nim dowolnego logo. Metodą sitodruku, dzięki której nadruk jest w 100% ekologiczny, dlatego, że jest wykonywany farbami na bazie wody. Inną metodą nadruku może być wykorzystanie offsetu, czyli wykonywany jest wydruk na papierze najczęściej kredowym, który możemy dodatkowo uszlachetnić lakierem UV, hot-stamping itp. Taki papier jest kaszerowany, to znaczy przyklejany do kartonu.

Różnorodność w wyborze metod pozwala na spersonalizowanie kartonu fasonowego dla każdego z klientów.

Warto zastąpić zwykłe pudełka kartonowe kartonem wykrojnikowym, iż są wręcz idealne do sprzedaży wysyłkowej. Wygodne zamknięcie dzięki, któremu nie potrzebujesz użycia żadnej taśmy, pozwala na szybkie pakowanie produktu. Szybkie, ale i także mamy gwarancje zabezpieczeniu towaru.

Pudełko fasonowe- opakowania fasonowe na mniejsze produkty

Pudełko fasonowe sprawdzi się idealnie do pakowania mniejszych przedmiotów. Dlatego ich produkcja skierowana jest do branży odzieżowej, kosmetycznej, małej wielkości sprzętu elektronicznego oraz producentów suchej żywności.

Wysoka jakość wykonania pudełka zwiększy wartość produktu i zachęci odbiorców do ponownego zakupu. Pudełka i kartony fasonowe dostępne w HEDOM spełniają oczekiwania.

Kształt pudełka fasonowego i wybór czy ma być z nadrukiem, czy bez zależy od klienta. Ich prostota cieszy oko kupujących i pozwala na skupienie się na jego wnętrzu, czyli na sprzedawanym produkcie.

Pudełko fasonowe jest także idealne na zapakowanie prezentu na przykład w formie jakiegoś alkoholu lub słodkości. Na prezent warto wybrać karton fasonowy z okienkiem. Ukaże on piękno produktu i zachęci do jego otwarcia.

Pakowanie przedmiotów będzie łatwe i przyjemne. Do tego procesu nie potrzebujemy żadnej taśmy lub użycia kleju.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Możemy wykonać dla Was kartony fasonowe w różnych rozmiarach i według własnego projektu.