Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń po szczegóły

Opakowania kaszerowane

Takie pudełka będą świetnym wyborem gdy potrzebujemy ich spersonalizowanych i oprócz zwykłego szarego pudełka chcemy, aby stanowiło ono wzmocnienie brandingu, wpłynęło na klienta i zrobiło na nim wyjątkowe wrażenie. Oprócz walorów estetycznych pudełka kaszerowane będą bardziej wytrzymałe.

Takie opakowania kaszerowane znajdują szerokie zastosowanie. Często są wykorzystywane jako pudełka prezentowe lub wysyłkowe. Kaszerowanie daję nam możliwość wykorzystania własnej grafiki i stworzenie eleganckich oraz wyjątkowych opakowań, które zwiększą wartość produktu znajdującego się wewnątrz.

Kaszerowanie – co to jest?

To proces, który polega na oklejeniu najczęściej tektury falistej dodatkowym papierem.

Do produkcji opakowań kaszerowanych używa się kleju, który aplikujemy na papier, a następnie nakładany jest na tekturę. Proces kaszerowania daję większą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.

Oprócz tego poprawiamy walory wizualne, gdyż nadruk wykonywany na papierze najczęściej jest metodą offsetową, która gwarantuje nam dokładne odwzorowanie kolorów oraz wysokiej jakości grafikę przeniesioną na papier.

Takie opakowanie kaszerowane jest zatem dużym plusem w wielu branżach.

Pudełka kaszerowane

Opakowania tekturowe, które możemy dla Was wykonać, mogą być różnych rozmiarów oraz różnej grubości. Dlatego wybierając nas, zamówisz opakowania, które będą szyte na miarę. Zajmiemy się pełną obsługą i zaproponujemy rozwiązania niestandardowe, które wyróżnią Was na tle konkurencji.

Chcąc, aby wszystko było dobrze dopasowane, proponujemy prototypy, na bazie których konsultujemy ewentualne zmiany. Dopasujemy pudełko do Twojego produktu tak, aby był on w pełni bezpieczny oraz aby samo pudełko wskazywało, że jest to rzecz wyjątkowa.

Opakowania kaszerowane będą zatem stanowiły doskonały wybór dla każdej branży i mogą przybierać one efekt wizualny, który będzie miał za zadanie wzmocnienie komunikacji wizualnej własnej marki.

Opakowania kaszerowane druk

Jako producent możemy zaoferować pudełka kaszerowane, które będą w pełni spersonalizowane poprzez naniesienie grafiki- w tym pomogą. Nasi graficy, którzy z chęcią doradzą i zaproponują ciekawe rozwiązania.

Oprócz samego druku takie opakowania możemy również dodatkowo poddać uszlachetnieniu poprzez nałożenie wybiórczo lakieru UV, które delikatnie podkreśli nadruk.

Innym zaś wyborem może być hot-stamping przy użyciu folii np. metalizowanych lub tłoczenie, które jeszcze bardziej uwidoczni niektóre elementy na pudełku.

Pudełka, które możemy zaoferować, mogą pełnić funkcję wysuwanych poprzez specjalne nacięcia lub uchwyt ze wstążki – dzięki temu mamy łatwość otwierania.

Kolejnym wyborem może być pudełko z zamknięciem na magnes, które będzie solidną i efektowną propozycją w branży luksusowej.

Pudełka kaszerowane to również opakowania na ciastka, które potrzebują wzmocnienia w postaci ochrony przed wilgocią, dlatego są tak dobrym wyborem w cukierniach i ciastkarniach.

Opakowanie kaszerowane – dodatki

Chcąc jeszcze bardziej zwiększyć prestiż takiego pudełka spośród konkurencji, możemy również zlecić wykonanie wkładki, która będzie rozdzielały produkty znajdujące się wewnątrz – jest to dobry wybór gdy chcemy zapakować przedmioty ze szkła lub innych materiałów podatnych na uszkodzenia.

Inną opcją jest także dodanie papieru bibułkowego, który podkreśli wizualnie opakowania kaszerowane.