Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń po szczegóły
opakowanie produktowe
opakowanie produktowe
opakowanie produktowe
opakowanie produktowe

Opakowania produktowe

Pudełka dla Twoich produktów

Wyjątkowo estetyczny wygląd opakowań produktowych oprócz formy zabezpieczenia pełni funkcję marketingową danej marki lub firmy.

Dobrze przemyślany projekt będzie wyróżniał pudełka produktowe na tle konkurencji, dzięki czemu możemy budować większą świadomość marki wśród swoich obecnych jak i nowych klientów oraz zwiększyć jej rozpoznawalność jak i samą sprzedaż produktów.

Pudełka produktowe – zastosowanie

W obecnych czasach marketing jest bardzo ważny, dlatego w zależności od branży warto zainwestować w eleganckie opakowania kartonowe lub wybrać opakowanie produktowe i postawić na ładny design, który przyciągnie wzrok.

Opakowania produktowe mogą przybierać różne formy i być stosowane w wielu branżach.

Kupując elektronikę i np. telefon komórkowy widzimy oprócz dobrej ochrony zawartości i wykonania odpowiednich wkładek, które zapobiegają przesuwaniu się zawartości wartość estetyczną.

Oprócz wyżej wymienionych cech pudełka produktowe ma również za zadanie poinformować o składzie lub zawartości.

Rodzaje opakowań produktowych

Istnieje wiele opakowań, a ich wybór zależy od naszych wymagań oraz preferencji.

Przede wszystkim oferujemy opakowania- pudełka kartonowe z nadrukiem, do których zapakujemy elektronikę, produkty spożywcze, kosmetyki, bombki choinkowe oraz ozdoby i wiele innych produktów.

W naszej ofercie znajdziecie również opakowania produktowe- torby papierowe do pakowania prezentów, cateringowe do przewożenia posiłków oraz reklamowe i ozdobne, które będą towarzyszyć na eventach lub targach.

Przygotowanie, produkcja i personalizacja takich opakowań

Przychodząc do naszej drukarni lub zlecając zamówienie mailowo proponujemy, aby produkt, który będzie wewnątrz opakowania wysłać do nas. Wtedy na początku współpracy wykonujemy opakowania produktowe na zasadzie prototypów, które mają za zadanie ukazać techniczne wykonanie oraz zabezpieczenie produktu.

Po zatwierdzeniu przez Państwa pudełka możemy przystąpić do przygotowania wykrojnika oraz szaty graficznej- w tym pomogą nasi graficy, którzy zaproponują ciekawe rozwiązania.

Dzięki możliwości personalizacji opakowania produktowe mogą być indywidualnie dostosowane do potrzeb klientów, przyjmując różne kształty, rozmiary i kolory.

Zadrukowując również wnętrze opakowania, zwiększamy jeszcze bardziej jego estetyczność.

Takie pudełka kartonowe z nadrukiem możemy dodatkowo uszlachetnić, wybierając folią matową, błyszczącą, soft-touch, wybiórczy lakier UV, hot-stamping lub tłoczenie, które jeszcze w większym stopniu sprawi, iż takie opakowanie i produkt wewnątrz będzie sprawiało bardziej pożądanego.