Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń i zamów darmową wycenę

Opakowania do dań na wynos

Dzięki wykorzystaniu efektywnych technologii druku oraz nowoczesnego parku maszyn jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką jakość opakowań. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór produktów do pakowania, środków czystości oraz akcesoriów imprezowych, które świetnie sprawdzają się w codziennej działalności biznesowej oraz w życiu prywatnym. Nasze produkty cechują się wysoką jakością, trwałością oraz uniwersalnością. Posiadają zróżnicowane kształty i wymiary, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dla każdego klienta.

Opakowania gastronomiczne od Hedom

Jako sklep internetowy, dbamy o jakość naszych opakowań jednorazowych, ponieważ wiemy, że jest to kluczowe przy budowaniu pozytywnych relacji z Klientami, którzy wybierają opakowania, a także z Klientami, z którymi współpracują nasi Klienci, pakując produkty na wynos. Oferujemy szybką realizację zamówień, dzięki czemu zamówione produkty otrzymasz w krótkim czasie. Tworzymy także indywidualne projekty, więc nawet jeśli nie masz jeszcze gotowej koncepcji, pomożemy Ci ją podjąć decyzję.

W naszym asortymencie znajdziesz opakowania gastronomiczne do sklepu, piekarni, cukierni, restauracji, baru, hurtowni, a także do użytku domowego. Nasza drukarnia oferuje szeroki wybór artykułów, które są niezbędne do prowadzenia działalności, organizowania imprez i wielu innych działań. Jakość naszych produktów jest dla naszej firmy kluczowa, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów oraz na budowaniu pozytywnych relacji z nimi.

Opakowania gastronomiczne do samodzielnego złożenia

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych produktów, takich jak opakowania jednorazowe w różnych kształtach, kubki papierowe, sztućce czy nosidełka jednorazowe, które są wykorzystywane przez klientów oraz firmy na co dzień. W dzisiejszych czasach nalezy zwrócić uwagę na to, że ludzie są zabiegani i wiele osób woli zamówić posiłek lub kupić gotowy produkt, zamiast poświęcać czas na jego przygotowanie. Dlatego właśnie, dobrej jakości opakowania dla gastronomii są niezbędne, aby firmy mogły rozwijać swój biznes i sieć klientów, oferując jedzenie na dowóz.

Zamów opakowania na wynos

W naszej drukarni oferujemy więc solidne pudełka, kubki, sztućce, i pozostałe opakowania, które zapewnią bezpieczne i łatwe przewożenie oraz przenoszenie produktów spożywczych takich jak różnego rodzaju dania i napoje. Co więcej, wszystkie nasze produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich bezpieczne stosowanie w gastronomii. W trosce o ekologię wprowadzamy również ekologiczne opakowania, które zgodnie z ideologią naszej firmy są coraz bardziej popularne wśród klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów! Wybierz komplet opakowań gastronomicznych i serwuj swoim Klientom pyszne potrawy na wynos!