Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty

Zadzwoń i zamów darmową wycenę

Ulotki jednostronne

Ulotki reklamowe jednostronne to popularna kategoria produktów reklamowych, której celem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i zachęcenie ich do skorzystania z oferowanych przez firmę usług lub produktów. Ulotki te charakteryzuje prosta forma, co umożliwia przekazanie istotnych informacji o danej firmie lub ofercie w sposób przystępny i łatwo zrozumiały dla odbiorców. Ich zadaniem jest wzbudzenie zainteresowania i przekazanie podstawowych informacji o produkcie/usłudze – należy więc uważać, żeby nie „przeładować” ich treścią. Teksty powinny być krótkie i jasno napisane, a grafiki przyciągać wzrok, ale nie być przy tym nachalnymi.

Papier do wydruku ulotek

Ulotki mogą być wydrukowane na papierze o różnych gramaturach i typach (można je drukować nawet na papierze kredowym), co wpływa na ich wytrzymałość i trwałość. W zależności od potrzeb ulotki mogą być drukowane w kolorze lub w czerni i bieli, dając tym samym praktycznie nieskończone możliwości personalizacji treści. Stosowany obecnie druk cyfrowy pozwala osiągnąć wysoką jakość i rozdzielczość grafiki oraz wyraźny tekst. Dzięki temu wszystkie elementy, które zawiera ulotka, będą doskonale widoczne, bez względu na użyty rodzaj papieru.

Zastosowanie ulotek jednostronnych

Ulotka jednostronna to idealny sposób na:

  • promocję nowych produktów lub usług,
  • informowanie o nadchodzących wydarzeniach,
  • zapraszanie na spotkania lub szkolenia,
  • zachęcenie do skorzystania z promocji i rabatów.

W przypadku firm, które dopiero zaczynają działalność, ulotki jednostronne są dobrym sposobem na promocję swojej firmy, a tym samym zwiększenie widoczności na rynku oraz zdobycie nowych klientów. Dzięki prostocie i niskim kosztom produkcji ulotki te są dostępne dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości i budżetu.

Ulotki jednostronne mogą być dystrybuowane na wiele sposobów, takich jak wręczanie ich na ulicach, umieszczanie ich w skrzynkach pocztowych, wydawanie w miejscach publicznych czy umieszczanie ich w miejscach, w których zobaczy je możliwie najwięcej osób, takich jak centra handlowe czy kina.

Projekt ulotek

Ważnym elementem projektowania ulotek jest atrakcyjna i czytelna szata graficzna, która przyciągnie uwagę odbiorcy i pozwoli mu szybko zrozumieć przekaz. Ważne jest także, aby ulotki były symetryczne z każdej strony. Dlatego też wiele firm decyduje się na zlecanie projektu ulotek profesjonalnym agencjom reklamowym, które zaprojektują je zgodnie z obowiązującymi trendami i oczekiwaniami klientów. Projekt można później przesłać do drukarni, która przygotuje potrzebny w danej chwili nakład.

Ulotka jednostronna – druk w Hedom

Nasza firma poligraficzna oferuje drukowanie różnych nakładów ulotek jednostronnych – wystarczy przesłać do nas plik zawierający ulotkę w odpowiednim formacie (.jpg, .pdf, .cdr lub .tiff), wybrać dostępny format (wielkość) ulotki, nakład, papier i technikę druku. Możemy też zająć się kompleksową realizacją całego projektu. Opcjonalnie dostępne jest także dziurkowanie. Gotowy produkt można odebrać bezpośrednio z drukarni lub zamówić wysyłkę pod wybrany adres. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni – odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w sprawie przygotowania grafiki na wydruk produktu. Mogą nam Państwo w pełni zaufać!